Zajmujemy się tym co umiemy robić najlepiej!

 • TROCHĘ O NAS 🙂

  PomPom istnieje od stycznia 2012 roku. Od tego czasu mieliśmy okazję przeżyć setki wspaniałych i bajkowych imprez! Organizujemy zarówno imprezy urodzinowe jak i duże eventy dla firm. Współpracujemy z wieloma partnerami z całej Polski. Wyróżnia nas przede wszystkim niebanalne podejście do organizowanych przez nas imprez. Imprezy jakie organizujemy mają na celu pobudzać dziecięcą wyobraźnię. Jeśli chcesz się o tym przekonać zaproś do siebie naszych Animatorów lub odwiedź nas w naszej niesamowitej Wiosce Kowbojskiej gdzie czeka na Ciebie wiele przygód i wyzwań:)

 • NASZA OFERTA:

  Organizujemy przyjęcia dla dzieci, pikniki, festyny, imprezy firmowe, dni dziecka, baby shower’s i inne uroczystości…

  Ponadto zajmujemy się wynajmem zamków dmuchanych, chodzących maskotek, profesjonalnej maszyny do waty cukrowej oraz sprzedażą dekoracji balonowych.

  Nasza filozofia oparta jest na dobrej zabawie, troskliwej opiece oraz rozwoju dzieci. Kierujemy się zasadą, że PomPom to miejsce dla radosnych dzieci i rodziców.

 • GDZIE ORGANIZUJEMY IMPREZY?

  Jeśli urodziny, to tylko z PomPom’em! Imprezy organizowane przez nas dla małych jubilatów to świetna zabawa, wspaniali animatorzy i smaczne poczęstunki. Zapraszamy do naszych dwóch lokalizacji na magicznym Ranczo oraz w zielonym Parku Jordana  We krwi mamy zamiłowanie do natury:) Imprezy organizujemy również w każdym innym dowolnym miejscu zaproponowanym przez klienta.

 • ZOBACZ FILM!

  Jeśli chcesz nas lepiej poznać zachęcamy do obejrzenia video jakim wyróżnił nas Idea Bank oraz TV TVN. Zapraszamy!

SIGN UP FOR CLASSES

Poznaj nasze animatorki

Monika
Monika
Karolina
Karolina
Natalka
Natalka

WHAT PARENTS SAY

“Children see magic because they look for it. This daycare helps provide that for them!”

CHELSEY FREEMAN

“They don’t handicap your children by making it easy. They strive to help them for themselves”

AGNES NOWAK
0
LITTLE PEOPLE
0
TEACHERS
0
ACTIVITIES
0
HAPPY PARENTS

OUR PARTNERS

LET’S TALK

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error ipsum ets lorem ficilis sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis.